Not a person

Phi veiklų varomoji jėga – jos žmonės: autoriai, vertėjai, redaktoriai, dizaineriai,
korektoriai, organizatoriai ir kritikai. Įvairialypį filosofinį veiksmą kuruoja:

Tomas Šinkūnas

Filosofas, leidyklos direktorius, retai bendrauja su žiniasklaida, yra parašęs įvadą Nerimo sąvokai, kelis mokslinius tekstus apie šleikštulio emociją. Vienu metu geba atlikti aibę skirtingų užduočių ir išlaikyti šaltą protą. Sveiką protą padeda išlaikyti Facebooko anketos neturėjimas.

 

Dr. Daina Habdankaitė

Filosofė, vertėja, rūpinasi tekstų kokybe, ieško inovatyvių ugdymo sprendimų ir tiki, kad filosofija turi būti prieinama kiekvienam.

 

Phi knygos

2020 metais pasikeitė ne tik leidyklos pavadinimas, bet ir veiklų spektras. Greta knygų leidybos, pradėta aktyviai organizuoti diskusijas, paskaitas, vertimo seminarus, kurti tinklalaides bei video turinį. Atsinaujinusios organizacijos tikslas – įveiksminti ir suaktualinti filosofiją visomis jos apraiškomis. Filosofai šiandien garsėja kaip vieniši mąstytojai, tačiau Phi siekia suburti išminties mylėtojus mąstymui kartu – (beveik) kaip Akademo sode.

Φ raidė turi daug veidų. Tai ir bangų funkcijos kvantinėje mechanikoje, ir aukso pjūvis matematikoje. Phi knygas kaip filosofijos ir filosofinę leidyklą lydintis feniksas atspindi filosofijos lemtį – nuolat atgimti iš savo pelenų.

Jonas ir Jokūbas

2015 metais Viktoras Bachmetjevas įkūrė leidyklą ir ėmė leisti filosofinių knygų vertimus. 2017 metais leidyklos vairą perėmė Tomas Šinkūnas, o greta rimtosios filosofijos vertimų imti leisti originalūs lietuvių ir užsienio autorių tekstai bei filosofija vaikams.

Įsigijimo vietos

Rėmėjai

Partneriai