Not a person

Slapukų politika

 

 Pranešimas apie slapukų naudojimą

Šiame pranešime apie slapukų naudojimą yra pateikiama informacija apie tai kaip „Phi knygos“, šios skaitmeninės platformos savininkė, naudoja slapukus ir panašias sekimo technologijas savo skaitmeninėse platformose tam, kad galėtų automatiškai rinkti tam tikrą informaciją apie jų lankytojus. Pranešime paaiškinama, kaip jūs galite priimti arba atsisakyti priimti mūsų naudojamus slapukus, ir kur galite rasti daugiau informacijos apie slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedidelės teksto rinkmenos, kurias jūsų kompiuteris išsaugo besilankant skaitmeninėje platformoje. Slapukus plačiai naudoja skaitmeninių platformų savininkai, kad jos būtų efektyvesnės, arba geriau veiktų, o taip pat ir suteiktų reikiamos informacijos.

Slapukai, kuriuos nustato skaitmeninės platformos savininkas, yra vadinami „lankomos svetainės slapukais“. Kitų asmenų nustatomi slapukai yra vadinami „trečiųjų šalių slapukais“, ir jie leidžia skaitmeninei platformai naudoti trečiųjų šalių savybes arba funkcijas (pvz., analizė, reklama ir vaizdo klipai). Šalys, kurios nustato šiuos trečiųjų šalių slapukus, gali atpažinti jūsų kompiuterį, kai jūs lankotės šioje skaitmeninėje platformoje ir tuomet, kai jūs lankotės tam tikrose kitose skaitmeninėse platformose.

Kodėl naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus tam, kad galėtume rinkti informaciją apie mūsų skaitmeninės platformos lankytojus. Informaciją gali sudaryti jų kompiuterių IP adresai, naršyklės tipas ir ekrano skiriamoji geba, taip pat ir tam tikri duomenys apie jų elgesį ir pasirinkimus, pvz., kokia kalbą jie renkasi arba, kuriuose puslapiuose lankosi ir kiek laiko trunka apsilankymas. Ši informacija padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi mūsų skaitmenine platforma ir suteikti jiems galimybę naudotis efektyvesne skaitmenine platforma. Tačiau informacija yra renkama tokiu būdu, kad negalėtumėme nustatyti tikrosios mūsų skaitmeninių platformų lankytojų tapatybės, nebent jie savo noru pasirenka ją atskleisti.s

Ar naudojatės „Google analytics“ ar panašiais analitikos įrankiais?

Šiame sąlyčio taške (angl. touchpoint) naudojamą „Google Analytics“ analitinę paslaugą teikia „Google, Inc.“ (toliau – „Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus, kurie padeda sąlyčio taškui analizuoti, kaip juo naudojasi vartotojai. Slapukų surinkta informacija apie tai, kaip naudojatės sąlyčio tašku (įskaitant Jūsų IP adresą) bus perduota „Google“ į JAV. Toliau, neatsižvelgdamas į IP adreso kilmę (Europos Sąjungos valstybės narės, Europos ekonominės erdvės susitarimo šalys ar kt.), „Google“ nuasmenina paskutinį IP adreso oktetą (IPv4 adresuose) arba paskutinius 80 bitų (IPv6 adresuose): šis procesas vadinamas IP maskavimu. „Google“ tai atlieka, nes mes aktyvavome jos sistemą „anonymizeIP“ visose šalyse. Galiausiai „Google“ saugo nuasmenintus duomenis JAV serveriuose. „Google“ naudoja šią informaciją mūsų vardu ir pagal ją vertina, kaip Jūs naudojatės sąlyčio tašku, rengia mums ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikia mums kitas paslaugas, susijusias su sąlyčio taško veikla ir naudojimusi internetu. „Google“ nesusies Jūsų IP adreso su jokiais kitais savo turimais duomenimis.

Jei norite daugiau sužinoti apie „Google analytics“ naudojimo sąlygas, informaciją, kurią „Google“ teikia dėl duomenų privatumo ir saugumo, ir „Google“ duomenų privatumo pranešimą, sekite šias nuorodas.